You are currently viewing Bez tej miłości nie można żyć…

Bez tej miłości nie można żyć…

W miesiącu listopadzie uczniowie klasy 8 św. Dominika Savio przygotowali patriotyczne montaże słowno-muzyczne związane z kondycją człowieka we współczesnym świecie pt. Bez tej miłości nie można żyć…. Temat przewodni wieczornicy stanowiła miłość do ojczyzny. Po uroczystym powitaniu zgasły światła, przy akompaniamencie muzyki na specjalnie przygotowaną scenę wkroczyli uczniowie, którzy recytowali wiersze. W tym słowno-muzycznym montażu nie zabrakło również ważnych postaci w dziejach drogi Polaków ku wolności. Wszyscy uczestnicy z uwagą i wzruszeniem słuchali fragmentów przemówień Jana Pawła II dotyczących Polski. Inscenizacji towarzyszył bogaty repertuar muzyczny, oprócz muzyki  odtwarzanej można było usłyszeć utwory Chopina grane na żywo  przez Maję Pawlik.

Dodaj komentarz