Krystyna Ornatowska

logopeda, terapeuta pedagogiczny

Danuta Bogaczyk-Ślusarek

świetlica

Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Pracuję w świetlicy szkolnej, dodatkowo prowadzę kółko szydełkowe. Staram się, by uczniowie po skończonych lekcjach mogli odpocząć, bawić się, rozwijać swoje zainteresowania, by spędzali czas w sposób twórczy. Uwielbiam czytać książki, grać w planszówki, tworzyć coś z niczego, szydełkować. Tym, co kocham,  dzielę się z uczniami. Kocham to, co robię i robię to, co kocham 😊

Ks. Dawid Borkowski

religia

Anna Dąbrowska

język polski, historia, wos

Praca staje się pasją wtedy, kiedy można w niej realizować swoje powołanie. Ogromną satysfakcję daje mi kontakt z młodymi ludźmi, którzy są pełni pomysłów, ale też stawiają przed dorosłymi ogromne wyzwania. Cieszę się, że mogę im towarzyszyć w tej drodze jako wychowawca i nauczyciel, który nauczając jednocześnie uczy się od swoich uczniów.

Anna Draguła

Język Polski, Historia

Uczę języka polskiego i historii. Pracuję z dziećmi i młodzieżą klas 4-8. Przygotowuję uczniów do konkursów przedmiotowych oraz do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego. Angażuję uczniów do udziału w przedstawieniach, akademiach i jasełkach. Pełnię funkcję wychowawcy klasy. Praca z dziećmi i młodzieżą daje mi wiele satysfakcji. Lubię to, co robię:)

Ks. Mateusz Olszewski

religia

Sylwia Dzięglewicz

język angielski i niemiecki

Katarzyna Fedorczak

psycholog

Od kiedy pamiętam interesuje się człowiekiem jako osobą społeczną i jako zintegrowaną jednostką, która stara się odpowiedzieć na pytania, kim jest, dokąd zmierza,  co może, co powinna itd. Pracuję w ujęciu psychoterapii integratywnej, które łączy w sobie różne nurty i metody psychoterapeutyczne Uwielbiam czytanie książek, które pomagają zaglądać w siebie i marzyć.

Katarzyna Dzedzej-Mucha

podstawy przedsiębiorczości, doradztwo zawodowe

Alicja Giejson-Dwernicka

plastyka

Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu na wydziale malarstwa i rzeźby kierunek : Rzeźba.
W naszej szkole pracuje od 2019 roku jako nauczyciel plastyki, w tym roku kończy studia podyplomowe aby nauczać również techniki. Ukończyłam wiele kursów dot. zakresu plastyki (m.in. ceramika, makrama, kwiaty z bibuły, batik, scrapbooking, malarstwo, rysunek i inne).

Monika Habas

Sylwia Krygier

język niemiecki, pedagog specjalny

Katarzyna Hoffman

Wychowanie fizyczne

Paweł Hoffman

wychowanie fizyczne, informatyka, technika

Joanna Kochan

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Aneta Kurowska

edukacja wczesnoszkolna

Praca z dziećmi dostarcza mi wiele satysfakcji, dodaje energii, wyzwala radość, zadowolenie i uśmiech. Ogromne znaczenie ma dla mnie budowanie dobrych relacji w grupie, opartych na wzajemnym szacunku, życzliwości i zaufaniu. Dążę do tego, aby każde dziecko znalazło we mnie przyjaciela, który wesprze w codziennych zmaganiach, cieszy się z każdego, nawet najmniejszego osiągnięcia.

Elżbieta Łęska

geografia, fizyka

Uwielbiam pracę z młodzieżą i wciąż nie mogę się nadziwić, ile możemy się uczyć od siebie nawzajem. Każdy człowiek, to niepowtarzalna jednostka, która ma swoje pasje, oczekiwania, jak i ograniczenia. Dlatego też, poza nauczaniem, staram się nieustannie motywować moich uczniów do pracy, pobudzać ich ciekawość do poznawania świata, a jednocześnie pozostawiać przestrzeń do wyrażania swoich przekonań.

Joanna Mielniczuk

Język Polski

Sylwia Minta

Karolina Możdżanowska

edukacja wczesnoszkolna

Jestem nauczycielem w edukacji wczesnoszkolnej. Jestem dumna, że mogę kształcić młode pokolenie. Cieszę się, że każdy dzień w pracy z uczniami jest inny, ciekawy, różnorodny. Ukończyłam różnorodne studia, jednak najważniejsze dla mnie jest to aby każdy uczeń czuł się bezpiecznie i miał możliwość wypowiadania własnego zdania, a gdy pojawiają się trudności był zmotywowany podwójnie do stawiania kroków do przodu ze zdwojoną siłą 🙂

Małgorzata Pawlik

język polski, bibliotekarz

Małgorzata Olszyna

historia, wos

Wychowanie i dzielenie się wiedzą to dla mnie misja, którą realizuję z pasją od kilkunastu lat. Swoją pracę z dziećmi zaczynałam od najmłodszych podopiecznych, dziś każdy dzień w szkole przynosi mi mnóstwo pozytywnych wrażeń. Lubię rozbudzać w uczniach ciekawość poznawczą i twórcze działanie podczas lekcji. Chciałabym, żeby lepiej rozumieli otaczający je świat, by sami odkrywali odpowiedzi na pytania, które ich nurtują i mieli coraz większą wiarę we własne możliwości.

Anna Partyka

biologia, chemia, przyroda

Robert Rogacki

język angielski

Angelika Pietraszewska

edukacja wczesnoszkolna, religia

Bardzo lubię swoją pracę, daje mi ona ogromną satysfakcję. Najważniejsze jest dla mnie to, aby dziecko czerpało z nauki przyjemność. Codziennie staram się rozwijać w każdym uczniu ciekawość świata  i chęć do nauki poprzez różne formy i metody pracy, a każdy sukces i radość moich wychowanków jest dla mnie motywacją do dalszego działania

Krzysztof Purzycki

muzyka

Agnieszka Walkowiak

Beata Smereczyński

edukacja wczesnoszkolna

Trzeba dzieciom dać serce, piękno i uśmiech, aby nauczyły się kochać ludzi i wszystko, co je otacza.

Praca z dziećmi uszlachetnia. To prawda. Czujesz, że, możesz, że umiesz, że jesteś czegoś wart, że życie jest piękne.

Jak się postarasz, to wszystko będzie dobrze.