You are currently viewing Ferie w szkole II

Ferie w szkole II

W pierwszym dniu drugiego tygodnia ferii pogłębiliśmy naszą wiedzę kulturową na temat kolorowych i smacznych Indii, a uczniowie na zakończenie zajęć zrobili słynny w Indiach koktajl „ Mango Lassi”. W drugim dniu poznaliśmy historię Origami dowiedzieliśmy się skąd pochodzi , nauczyliśmy się składać różne formy. Na zakończenie dnia ze słynną japońską sztuką Origami degustowaliśmy również bardzo znany tam  deser „ Mochi” . Trzeci dzień upłynął nam na interaktywnych warsztatach, podczas których dzieci zamieniły  się w naukowców i odkrywców. Kolejne dni były również bardzo intensywne, uczniowie eksplorowali  szkołę  bawiąc się w zabawę terenową metodą stacji. Dziękuję wszystkim za aktywne uczestnictwo w zajęciach.