You are currently viewing Lekcja Biologii – 3 klasa św. Hiacynty Marto

Lekcja Biologii – 3 klasa św. Hiacynty Marto

Uczniowie klasy III św. Hiacynty Marto uczestniczyli w interesującej lekcji biologii, na której poznawali budowę wewnętrzną człowieka. Pani Ania Partyka w bardzo ciekawy i przejrzysty sposób zapoznawała uczniów z układem pokarmowym, krwionośnym i oddechowym człowieka. Przedstawiała na fantomie najważniejsze jego organy oraz zapoznawała z ich funkcją. Lekcja okazała się fantastycznym podłożem do rozbudzenia w uczniach ciekawości nt. organizmu ludzkiego. W trakcie zajęć padało wiele ciekawych pytań. Mamy nadzieję spotkać się jeszcze z Panią Anią na lekcji biologii w tym roku szkolnym. 😊 Na kolejnych zajęciach uczniowie rozmawiali o zasadach, jakich należy przestrzegać, by zachować zdrowie i dobre samopoczucie. Dzielili się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą. Uwieńczeniem tematyki dotyczącej dbałości o siebie było wykonanie Bakterii Skarpetolli. Każda była wyjątkowa, kolorowa i jakże zabawna! 😊

Dodaj komentarz