You are currently viewing Mój Anioł Stróż

Mój Anioł Stróż

,, Mój Anioł Stróż ” – tak brzmiał drugi wewnątrzszkolny konkurs plastyczny, który organizowany był w ramach Dnia Świętego Michała Archanioła oraz obchodzonego 2 października Dnia Anioła Stróża. Każdy uczeń miał możliwość wykonania pracy plastycznej w dowolnej technice oraz formacie. Prace nagrodzone można podziwiać w holu głównym szkoły podstawowej. Gratulujemy zwycięzcom! 
 
Protokół obrad
Jury w składzie: 
Alicja Giejson- Dwernicka – przewodnicząca 
Karolina Możdżanowska 
Małgorzata Pawlik
 postanowiło przyznać następujące nagrody: 
Klasy I- III  
I miejsce- Paweł Borowiec  
II miejsce- Joanna Prałat  
III miejsce- Sandra Pyrzeńska 
Klasy IV- VII 
I miejsce- Marta Gabrowska 
II miejsce- Oliwia Kędziora 
III miejsce- Laura Klaub  
Nagroda Grand Prix- Antoni Szulc
 
Alicja G.- D.