Profilaktyka cyberprzemocy Post published:11 marca 2024 W dniu 6 marca uczniowie klas 4 – 7 uczestniczyli w webinarze „Cyberprzemoc” organizowanym przez Urząd Komunikacji Elektronicznej w ramach akcji „Klikam z głową”. Potwierdzeniem uczestnictwa jest poniższy certyfikat. Może ci się spodobać również Wspomnienie Św. Hiacynty Marto 24 lutego 2026 Kolędowanie i Świąteczne Spotkania Klasowe 22 grudnia 2023 Drzwi Otwarte 21 lutego 2024