You are currently viewing Bal Karnawałowy 2024

Bal Karnawałowy 2024

W środę 7 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I-III. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową wprowadzając dzieci w wesoły nastrój i zachęcając do wspólnej zabawy. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się znakomicie. Towarzyszyła nam jak każdego roku muzyka na żywo w wykonaniu znakomitego Pana Johna. Prowadzący urozmaicał zabawę tańcami oraz wesołymi przyśpiewkami. W czasie przerwy dzieci miały czas na poczęstunek, który przygotowali swoim pociechom w klasach rodzice. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Uczestnicy balu wcielili się w bohaterów znanych bajek i filmów.