You are currently viewing Spotkanie z Emerytowanymi Nauczycielami

Spotkanie z Emerytowanymi Nauczycielami

14 października,w dniu kiedy świętujemy Dzień Edukacji Narodowej, z inicjatywy dyrektora szkoły Krystyny Ornatowskiej, odbyło się spotkanie z Emerytowanymi Nauczycielami. Mieliśmy zaszczyt gościć wyjątkowe grono nauczycieli, którzy przez wiele lat kształcili kolejne pokolenia. Czas przy herbacie i poczęstunku umilił występ absolwenta szkoły Wiktora Terpiłowskiego oraz recital uczennicy Marty Gabrowskiej, która swoim śpiewem przywołała wiele pięknych wspomnień u słuchaczy. Pani Dagmara Franas, opiekun Szkolnego Koła Caritas przedstawiła postać błogosławionej Natalii Tułasiewicz – patronki nauczycieli w Polsce. Była to także okazja do zaprezentowania budynku szkoły oraz wspólnej modlitwy. Jednakże najważniejszy był wspólnie spędzony czas, rozmowy i ogrom pięknych wspomnień, które wywołały niejeden uśmiech wśród naszych szanownych gości.