You are currently viewing Warsztaty Bożonarodzeniowe

Warsztaty Bożonarodzeniowe

W grudniu odbył się cykl Warsztatów Bożonarodzeniowych dla uczniów szkoły podstawowej oraz rodziców zorganizowane przez p. Alicję Giejson- Dwernicką i p. Danutę Bogaczyk – Ślusarek. Warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Podczas pierwszych, które odbyły się 2 grudnia wykonywaliśmy kartki świątecznie. Każdy mógł wykonać dowolną ilość kartek i zabrać je do domu. Podczas poniedziałkowego spotkania uczniowie wraz z rodzinami  tworzyli ozdoby na choinkę z masy solnej. Część z tych prac została przekazana na szkolny kiermasz świąteczny. 16 grudnia odbyły się ostanie warsztaty, na których uczestnicy wykonali przepiękne, duże stroiki świąteczne, wieńce i mini stroiczki z żywych gałązek na drewnianych paterach i okrągłych plastrach. Wszystkie dekoracje świąteczne uczestnicy mogli wziąć do swoich domów.

Wszystkie materiały zakupione na zajęcia warsztatowe zostały zakupione przez Radę Rodziców za co serdecznie dziękujemy.