You are currently viewing Bezpieczne ferie – spotkanie z policjantami

Bezpieczne ferie – spotkanie z policjantami

Ferie zimowe to czas odpoczynku dla uczniów, którzy wyruszają w różne zakątki Polski. Ważnym aspektem jest  by pamiętać o bezpieczeństwie własnym i innych osób. Dnia 9.02.2023r. uczniowie mieli możliwość przypomnieć sobie o tym jak bezpiecznie spędzić czas FERII ZIMOWYCH. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach zwrócili uwagę na bezpieczeństwo na stokach narciarskich, podczas zabaw na śniegu, podróżowania samochodem, autokarem. Uczniowie mieli możliwość podzieleniem się własnym przemyśleniami dotyczącymi jak postrzegają bezpieczeństwo ,a Panowie policjanci byli pełni podziwu, za ogromną wiedzę uczniów.

Dziękujemy funkcjonariuszom policji za przypomnienie bardzo ważnych informacji.

Dodaj komentarz