You are currently viewing Święto Edukacji Narodowej

Święto Edukacji Narodowej

,,Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania i działania”. Takimi słowami rozpoczęliśmy uroczystość Dnia Edukacji Narodowej. Samorząd uczniowski wraz z uczniami klasy szóstej i siódmej przygotowali krótkie przedstawienie w formie pokazu typów charakterów. Każdy z nauczycieli mógł znaleźć namiastkę swojej osobowości w prezentowanych przykładach. Po reakcjach uczniów oraz nauczycieli stwierdzamy, że występ bardzo się podobał.Składamy najserdeczniejsze życzenia dla nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły, aby każdy dzień przynosił radość oraz nowe wyzwania.
Angelika P. i Alicja G.-D. wraz z samorządem szkolnym