You are currently viewing Warsztaty plastyczne

Warsztaty plastyczne

Drodzy rodzice!

W związku z tym, że mamy już wiosnę postanowiłam zorganizować warsztaty dla uczniów naszej szkoły oraz rodziców/dziadków o tejże tematyce.

  1. Warsztaty decoupage- ozdabianie doniczki metodą decoupage oraz sadzenie swojego kwiatka; 27.04.2023 r.(czwartek) godz. 16:00- zapisy do 24.04 u mnie; koszt materiałów 15 zł za osobę
  2. Warsztaty makramy- temat kwietnik wiszący; 11.05.2023 r. (czwartek) godz. 16:00- zapisy do 28.04 u mnie; koszt materiałów 20 zł za osobę

Ilość miejsc ograniczona; ze względu na to iż materiały będą zamawiane wcześniej przez internet, w przypadku rezygnacji po terminie zapisów nie będą zwracane pieniążki.

Zapisy na warsztaty przez e-dziennik u Pani Alicji natomiast wpłaty za materiały do Pani Danusi.

Ze względu na zapytania o możliwość zamówienia jeszcze zdjęć z ,,Ławeczki przyjaźni” termin przedłużamy do 17.04. Po tym terminie zamówimy zdjęcia.

Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do udziału.

Alicja Giejson- Dwernicka

Podczas dzisiejszych warsztatów makramy powstały przepiękne kwietniki. Każdy z uczestników uczył się podstawowych splotów i tworzył własny wzór do swojego wiszącego dzieła. Każdy z uczestników mógł wziąć swoja pracę do domu. Były to ostatnie w tym roku szkolnym warsztaty otwarte dla uczniów oraz rodziców. Dziękuję wszystkim za obecność. 

Alicja Giejson-Dwernicka