You are currently viewing Warsztaty z sercem

Warsztaty z sercem

Na piątkowych warsztatach uczestnicy wykonywali trzy rodzaje serc w ramach ,,Dnia Przyjaźni” powiązanego ze świętem  14 lutego. Przy pierwszym stoliku tworzyliśmy serca z koralików zgrzewane żelazkiem. Powstawały nie tylko serca ale również kwiatki, buźki, zwierzątka i inne pomysłowe dzieła. Stolik ten cieszył się zainteresowaniem maluchów jak również tatusiów. Przy drugim wykonywaliśmy poduszeczki w kształcie serc. Igła nie była postrachem panów co bardzo nas cieszyło  Przy kolejnym stanowisku powstawały serca na deskach tzw. StringArt. Kształt rysowany był na deseczce z szablonu, następnie wbijaliśmy gwoździe w równej odległości i  zawijaliśmy kolorowe nici tworząc dowolne ,,plątaniny” lub wykorzystując haft matematyczny. Co ciekawe każdy z uczestników miał możliwość poznania każdej techniki.  Każdy kto brał udział w zajęciach mógł wziąć swoje prace do domu lub zostawić na kiermasz szkolny. Wszystkim dziękujemy za miłą atmosferę i serca nie tylko te stworzone ale również okazane innym podczas zajęć. 

p. Alicja i p. Danusia

Dodaj komentarz