You are currently viewing Wyjazd do Przemkowa klasy Św. Urszuli

Wyjazd do Przemkowa klasy Św. Urszuli

W dniach 27.05-29.05.2024r. uczniowie klasy św. Urszuli Ledóchowskiej gościli w Centrum Aktywności Leśna Górka w Przemkowie. Pierwszy dzień pobytu rozpoczął się bardzo artystycznie i relaksacyjnie na łonie natury, biorąc aktywny udział w warsztatach malarskich pt. „ Wehikuł czasu”. Fontanna czekolady na podwieczorek dogodziła najbardziej wybrednemu smakoszowi. Zajęcia popołudniowe przeniosły nas do Kosmosu w warsztatach pt.” Planety Rakiety O Rety”. Uczniowie poszerzyli swoją wiedzę o wiele ciekawych informacji. Dzień drugi minął nam równie intensywnie na łonie natury oraz badając kamienie z kosmosu. Ten bardzo ciekawy i intensywny wyjazd zakończył się ogniskiem z pieczoną kiełbasą. Z pobytu w Leśnej Górce wróciliśmy ze wspaniałymi wspomnieniami i nowymi umiejętnościami.