You are currently viewing Zakończenie roku szkolnego 2023

Zakończenie roku szkolnego 2023

Uroczystą Mszą Świętą wspólnota uczniów, rodziców i pracowników Katolickiej Szkoły Podstawowej w Polkowicach rozpoczęła zakończenie roku szkolnego 2023. Mszy Świętej przewodniczył Ks. Jarosław Święcicki, wygłaszając okoliczne słowo i podziękowanie za miniony czas pracy i nauki. Szczególne podziękowanie skierował pod adresem Pana Dyrektora Tomasza Biruta, który kończy pracę w szkole. Po wspólnej modlitwie, reprezentanci szóstej klasy pożegnali ósmoklasistów, po czym wszyscy przeszli do szkoły na rozdanie świadectw i nagród. Dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za pracę, trud, zaangażowanie i okazane dobre serce. Do zobaczenia we wrześniu! Życzymy błogosławionych i bezpiecznych wakacji!