You are currently viewing Pasowanie na pierwszoklasistę

Pasowanie na pierwszoklasistę

Już jesienną tradycją w naszej szkole jest, że najmłodsi przeżywają swoją pierwszą ważną uroczystość jaką jest pasowanie na ucznia klasy pierwszej. Dnia 04.11.2022r w Kościele św. Michała odświętnie ubrani i przejęci, w obecności swoich najbliższych uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Po zakończeniu części artystycznej w niezwykle podniosłej atmosferze uczniowie ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawić radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania Pan Dyrektor dokonał pasowania na ucznia. Nie obyło się też bez upominków od Rady Rodziców oraz rodziców pasowanych uczniów. Wszystkim pierwszoklasistom życzymy, aby ten dzień pozostał w ich pamięci jako wielkie przeżycie i niezapomniane radosne chwile.

Dodaj komentarz